Hra

Z Larpedie
Přejít na: navigace, hledání

Vážená paní / Vážený pane, přijměte, prosím, laskavé pozvání na jeden mimořádný večírek s mimořádnými hosty. Věřím, že na tento večírek budete vzpomínat do konce Vašeho života. Rozhodnete-li se moji nabídku přijmout, dostavte se, prosím, na adresu Townsend Dr. 13, Nashville dne...

Jeden pokoj, jeden hostitel, šest hostů, šest příběhů, teď a jen o něco dále, než tady. To je komorní LARP Hra. Rozhodnete-li se přijmout pozvání na tento LARP, ztvárníte během necelých tří hodin jednoho z hostů tohoto zvláštního setkání. Hra je především konverzačním LARPem, který je zaměřen na prožívání pocitů jednotlivých postav, které si přinesly svůj příběh do jednoho bytu kdesi v americkém Nashvillu.

Komorní LARP Hra je určen pro šest hráčů – tři muže a tři ženy. Příběh se odehrává v současnosti v americkém Nashvillu a není potřeba předem znát žádná zvláštní fakta ohledně místa, kde Hra odehrává či reálií současných Spojených Států. Příběh je vystavěn v reálném světě, bez přítomnosti magie či nadpřirozených jevů jakéhokoli charakteru. Informace o jednotlivých postavách obdrží hráči před začátkem hry na jednom papíru formátu A4.

Vzhledem k tématům, kterých se komorní LARP Hra dotýká, i věku jednotlivých postav (s výjimkou jedné z ženských postav) je LARP Hra určen spíše pro hráče nad 18let (či alespoň zkušenější hráče nižšího věku).

Komorní LARP Hra pro Vás připravil Martin „Doktor“ Čepelík