IT

Z Larpedie
Přejít na: navigace, hledání

Anotace

Píše se rok 2030. První zatím poměrně nedokonalé formy umělé inteligence jsou zaváděny do běžného provozu. Jedním z pionýrů tohoto procesu je světoznámá firma zabývající se biotransformacemi, BioTechnology, a.s. se sídlem v Rakovníku. Firma, či spíše korporace, je mezinárodní gigant ve vývoji a distribuci léčiv, zdravotnických potřeb a inovativních biotechnologií ve farmacii. Firma Biotechnology je jednou z mála firem, které si mohly dovolit do UI investovat. Celý gigantický komplex budov je ovládán jednou z prvních verzí těchto inteligentních superpočítačů. Jeho použitím by se měl mnohonásobně zvýšit výzkumný potenciál. Pracovníci v komplexu tomuto počítači dali familiérní název Amálka.

Jen u tak výjimečné příležitosti, jako je provoz Amálky, umožňuje firma Biotech přístup do jiných prostor, než jsou administrativní části. Pro firmu je to neuvěřitelně silná mediální zbraň, která firmě zvyšuje obraty. Nikdo si nikdy nedovedl představit, jak by v rakovnickém komplexu vypadala havárie. Nikdo si neuměl představit, jak by na tuto mimořádnost zareagovala Amálka. Nikdo si neuměl představit, jak by se zachovala v krizové situaci.

Až do teď

Technické informace

Autor: Alky

Rok vytvoření: 2010

Recenze

Dle mého názoru nedodělaná hra, která měla velké množství zbytečných postav. Poprvé jsem se zde setkal s archetypální postavou kolemjdoucího Araba. Díky Madle, která mi hrála dceru a možnosti celou hru blekotat nesmysly mne larp bavil. Subjektivně 7/10 Objektivně 3/10 (hráno v rámci v rámci brněnského Larpvíkendu 2011) - Kamil Buchtík