Pochybný podnik

Z Larpedie
Přejít na: navigace, hledání

Anotace

Larp Pochybný podnik je z prostředí organizovaného zločinu, kdy peníze a moc mají větší hodnotu než lidský život. Vaše postavy - členové jednoho vlivného Filadelfského gangu byli pozvání na schůzy, kde se má rozhodnout, jaké další kroky podnikne gang dál. Všichni vědí, že je potřeba něco dělat. Gang ztrácí svůj vliv, peníze mizí, policisté jsou jim na stopě. Nic nefunguje tak jak má.

Všechny problémy začaly před půl rokem. Bylo naplánováno loupežné přepadení jednoho transportu peněz. Vše bylo podrobně naplánováno, neměla se stát žádná chyba. Někdo ovšem zradil, nějaký bídný červ vynesl informace. Objevili se tam policisté, začalo se střílet. Zmatek, zděšení, útěk co nejrychleji to šlo. Jen jeden mrtvý.

To se stává, všichni chápali, že časem tohle přijít muselo. Smířili by se s tím. Nebýt dvou věcí. Mrtvý - Greg Cadaver nebyl zabit policisty. Zabil ho někdo z gangu. A peníze, které měly být kořistí, zmizely. Bylo to jasné. Nejenom že byl uvnitř gangu zrádce, on to byl ještě zloděj a vrah. Takový lidé si zaslouží trest smrti!

Tento Larp je plný křivosti, zla, intrik a zbraní. Na své si však přijdou nejenom milovníci akce, ale také ti, kteří dávají přednost psychické hře. Můžete se těšit na propracované postavy, které řeší krom problému gangu také problémy jejich vlastní, kterých rozhodně není málo. Někteří se snaží urvat si co nejvíce štěstí, jiní žijí jen kvůli pomstě, někteří jsou na gangu závislí natolik, že by bez něj nedokázali existovat. Každý tam má své místo a není nouze o ty, kteří by chtěli dosáhnout o něco výše.