Star Crime

Z Larpedie
Přejít na: navigace, hledání

Anotace

Otevíráte důl na nehostinné planetě a potýkáte se s nesnadnými pracovními podmínkami? Dělníci ve vaší továrně vstoupili do stávky a vy nemáte zájem jednat s odbory? Hledáte způsob jak zlevnit veřejnou stavební zakázku pro Alianční vládu? Nebo máte nedostatek dobrovolníků pro biochemický experimentální výzkum? Neváhejte, StarCrime Ltd. je tu právě pro vás!

S flotilou dvanácti set mezihvězdných plavidel – třetí největší v galaxii! – všech velikostí, tvarů a úrovní automatizace je StarCrime Ltd. schopno pokrýt svou činností všech 52 sdružených systémů Aliance Planet a na zvláštní objednávku poskytuje služby dokonce i na nově osídlených planetách. V oblasti penitenciárního outsourcingu a privátních penitenciárních institucí působíme již od roku 2094, téměř dvě století zkušeností a stabilního rozvoje portfolia tedy hovoří za nás!

Vědecké experty, fyzicky zdatné dělníky, odborníky na přežití v náročných podmínkách, laboratorní objekty i vojenské posádky, to vše může naše společnost poskytnout v provedení dle vašich požadavků!

Máte zájem o naše služby, hledáte pracovní uplatnění? Kontaktujte nás na jednom z našich 1092 kontaktních pracovišť, případně na kontaktní schránce Alli.Cortex/StarCrimeLtd! Uchazeči o zaměstnání prosíme uveďte do předmětu zprávy slovo „práce“. Zájemci poptávající personální služby prosíme uveďte do předmětu zprávy slovo „objednávka“. Zájemci o penitenciární outsourcing prosíme uveďte do předmětu zprávy slovo „penitenciární nabídka“.

StarCrime. Největší soukromá korporace v mezihvězdné přepravě. Největší „personální agentura“ v Alianci Sdružených Planet. Největší zločin proti lidskosti. Víte jak vypadá peklo? Nechte se zatknout na planetě, jejíž vězení provozuje StarCrime. Poznáte to na vlastní kůži. Tak jako já. A tak, jako těch pár nebožáků – vězňů Centaurijského Protektorátu na palubě lodi SS ExploreJail 42, mířící do končin dříve ovládaných nepřáteli Aliance. Loď se zřejmě vymkla kontrole a vězni se probouzí ve své cele. Proč se probrali a co se stalo s posádkou? Dorazili na místo určení nebo nekontrolovaně plynou prostorem dál? A dokážou vůbec najít společnou řeč, nebo přežije jen ten nejdrsnější?

Technické

StarCrime je komorním larpem na jedno odpoledne pro 6-8 osob. Hráči ztělesní postavy vězňů zadržovaných v mezihvězdném vězení.

Postavy

Role jsou psány v mužském rodě, ale není problém kteroukoli z nich upravit na ženskou.

Tom Lehman - revolucionář, odsouzen za rušení veřejného pořádku, terorismus a ohrožování mezihvězdné dopravy. Peter Chen - neznámá profese, odsouzen za recidivní majetkové přečiny (tedy zloděj) Clark Grant - původně významný obchodník a manažer, odsouzen za násilný delikt, detaily jsou tajné. Simon Thorne - původně skladník StarFleetu, odsouzen za násilný delikt, detaily jsou tajné. Ken Smith - alianční úředník, odsouzen za zpronevěru provinčního majetku a zneužití pravomoci Hiroyuki Willis - počítačový expert, odsouzen za krádež dat a kyberterorismus Ron Mack - lékař, odsouzen za nelegální biogenetické pokusy Liou Chang - bývalý generál StarTroopu (elitní výsadkáři StarFleetu), vyznamenaný hrdina Aliance, odsouzen za válečné zločiny

Recenze

Nojo, únik z vězení, pokud se nachází na problematické vesmírné lodi, je opravdu náročný! Ouvej, ouvej! :-/ A poprvé jsem se v larpu setkal s opravdu chytrým počítačem, jehož inteligence byla od lidské k nerozeznání. :-P Díky! :-) - Jaroslav Roslav Voves

Tak nakonec přez všechny čachry s lidma akce úspěšná…. díky díky - Riwi

Uvedení

2. 6. 2011 Pardubice včetně fotogalerie - http://www.larpard.cz/star-crime