Court of Moravia: Porovnání verzí

Z Larpedie
Přejít na: navigace, hledání
(New page: Občanské sdružení, které se zabývá tvorbou larpů a jejich propagací veřejnosti. == Činnost == Nezisková organizace se věnuje převážně organizování herních víkendů, h...)
 
m (link)
Řádka 5: Řádka 5:
  
 
== Historie ==
 
== Historie ==
Sdružení vzniklo kolem jeho zakladatele [[Petr Pouchlý|Petra Pouchlého]], který působil na brněnské larpové scéně a vytvořil [[setting]] [[Court of Moravia setting|Court of Moravia]] (původně pro [[RPG]]) z prostředí [[WoD]], v němž od roku 2003 zorganizoval několik brněnských městských larpů a podle kterého sdružení nese název.
+
Sdružení vzniklo kolem jeho zakladatele [[Petr Pouchlý|Petra Pouchlého]], který působil na brněnské larpové scéně a vytvořil [[setting]] [[Court of Moravia (setting)|Court of Moravia]] (původně pro [[RPG]]) z prostředí [[WoD]], v němž od roku 2003 zorganizoval několik brněnských městských larpů a podle kterého sdružení nese název.
  
 
Formálně vzniklo v roce 2007. Stále se věnuje tvorbě nových larpů, převážně [[komorní larp|komorních]], které představuje i široké veřejnosti.
 
Formálně vzniklo v roce 2007. Stále se věnuje tvorbě nových larpů, převážně [[komorní larp|komorních]], které představuje i široké veřejnosti.

Verze z 1. 3. 2009, 14:59

Občanské sdružení, které se zabývá tvorbou larpů a jejich propagací veřejnosti.

Činnost

Nezisková organizace se věnuje převážně organizování herních víkendů, hereckých dílen, propagaci této aktivity jako kreativní a smysluplné zábavy, ale také jako metody neformálního vzdělávání pro dospívající a dospělé. Zaměřuje se především na hráče ve věku 16 až 35 let.

Historie

Sdružení vzniklo kolem jeho zakladatele Petra Pouchlého, který působil na brněnské larpové scéně a vytvořil setting Court of Moravia (původně pro RPG) z prostředí WoD, v němž od roku 2003 zorganizoval několik brněnských městských larpů a podle kterého sdružení nese název.

Formálně vzniklo v roce 2007. Stále se věnuje tvorbě nových larpů, převážně komorních, které představuje i široké veřejnosti.

Větší projekty

Odkazy

Stránky sdružení