Je to jen hra

Z Larpedie
Verze z 23. 4. 2012, 22:06, kterou vytvořil Balda (diskuse | příspěvky) (Založena nová stránka: == Anotace == Opatrně se kradete betonovým koridorem staré vojenské pevnosti. „Támhle je další!“ vykřikne radostně spolužačka ukazujíc na malou zčerna...)

(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Anotace

Opatrně se kradete betonovým koridorem staré vojenské pevnosti.

„Támhle je další!“

vykřikne radostně spolužačka ukazujíc na malou zčernalou šipku EXIT. Pokračujete dál, všudypřítomná vlhkost a zatuchlý vzduch vás pomalu okrádá o zbytek jistoty. Zářivky už dávno nesvítí, jdete podle jedné baterky. Po pár krocích se ocitnete přímo před vchodem do malé místnosti a nad ním se skví další cedule EXIT … to tehdy jste si měli všimnout, že tahle není původní, to tehdy jste měli zvážit ty kroky, které vás donesly do té proklaté místnosti, ale pozdě… s dlouhým zaskřípěním se za vámi zavřely těžké kovové posuvné dveře.

LARP „Je to jen hra“ je z hororového prostředí, nicméně i ti, kdo hororům neholdují, si přijdou na své. Hororovým prostředím nechápejte svět plný upírů a vlkodlaků, jde o hru ze současnosti, která se odehrává v hororové atmosféře. Děj má ponurou a vypjatou atmosféru, hra je v malé místnosti, čili nevhodná pro lidi trpící klaustrofobií.

Larp je ze současnosti.