Kořist

Z Larpedie
Verze z 23. 4. 2012, 21:28, kterou vytvořil Balda (diskuse | příspěvky)

(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Anotace

Kořist je komorní larp postavený na tarantinovském pojetí prostředí profesionálních zlodějů a podvodníků, kteří udělají loupež desetiletí. Řízením osudu se dostávají k možnosti rozdělit si kořist za značně neobvyklých okolností až o deset let později. Budete mít šanci si během pár hodin rozdělit pohádkový lup, vyrovnat staré účty anebo možná jen najít nový směr své kariéry. Tedy ti, co nekoupí kulku do čela.

Jde o zábavný larp plný napětí, adrenalinu a nečekaných zvratů. Gansteři přistupují k problému jako k vážné věci, ale s černým humorem a nadhledem typickým pro díla Quentina Tarantina. Je to hra o obyčejných gaunerech, kteří taky chtějí své místo na slunci a bouchačku používají místo lopaty nebo límečku. Vzhledem k míře vulgarity, se kterou postavy běžně koketují, je larp přístupný od 18 let.

Na rozdíl od jiných her není potřeba se začíst do herních podkladů dopředu. Tohle není o historii ani velkých myšlenkách, tohle je o ranci dolarů. Pokud se chcete opravdu navnadit, sáhněte po nějakém bezva filmu s danou tematikou.