Kopeček, Tomáš: Porovnání verzí

Z Larpedie
Přejít na: navigace, hledání
m (New page: =Tomáš „Permoník“ Kopeček= Brněnský larper, spoluzakladatel sdružení Veselý Kopeček a larpový teoretik. Na larpové scéně se pohybuje zhruba od roku 1994, tedy od jej...)
 
m (wikify)
Řádka 2: Řádka 2:
 
Brněnský larper, spoluzakladatel sdružení [[Veselý Kopeček]] a larpový teoretik.
 
Brněnský larper, spoluzakladatel sdružení [[Veselý Kopeček]] a larpový teoretik.
  
Na larpové scéně se pohybuje zhruba od roku 1994, tedy od jejího počátku. Záhy se přesunul k organizaci a o několik let později i k larpové teorii. Výrazné ovlivnění českého larpu tradicí práce s mládeží u nás jej vedlo k zájmu o larp zahraniční a o to jaké vlivy působily tam. Od roku 1998 se věnoval zahraničnímu larpu a osvětě v tomto směru. Kolem roku 2003 se dostává ke skandinávskému pojetí a zde na dlouhé roky kotví. Propagace skandinávských modelů vede k prosazení komorních larpů v ČR a inspiraci pro nové směry v larpu. Stál u vzniku [[M6|manifestu M6]], konference [[Odraz]] či portálu [http://larpy.cz larpy.cz], kde občasně publikuje.
+
Na larpové scéně se pohybuje zhruba od roku 1994, tedy od jejího počátku. Záhy se přesunul k organizaci a o několik let později i k larpové teorii. Výrazné ovlivnění českého larpu tradicí práce s mládeží u nás jej vedlo k zájmu o larp zahraniční a o to jaké vlivy působily tam. Od roku 1998 se věnoval zahraničnímu larpu a osvětě v tomto směru. Kolem roku 2003 se dostává ke skandinávskému pojetí a zde na dlouhé roky kotví. Propagace skandinávských modelů vede k prosazení komorních larpů v ČR a inspiraci pro nové směry v larpu. Stál u vzniku [[M6|manifestu M6]], konference [[Odraz]] či portálu [[Larpy.cz]], kde občasně publikuje.
  
 
=Bibliografie=
 
=Bibliografie=

Verze z 18. 6. 2009, 11:33

Tomáš „Permoník“ Kopeček

Brněnský larper, spoluzakladatel sdružení Veselý Kopeček a larpový teoretik.

Na larpové scéně se pohybuje zhruba od roku 1994, tedy od jejího počátku. Záhy se přesunul k organizaci a o několik let později i k larpové teorii. Výrazné ovlivnění českého larpu tradicí práce s mládeží u nás jej vedlo k zájmu o larp zahraniční a o to jaké vlivy působily tam. Od roku 1998 se věnoval zahraničnímu larpu a osvětě v tomto směru. Kolem roku 2003 se dostává ke skandinávskému pojetí a zde na dlouhé roky kotví. Propagace skandinávských modelů vede k prosazení komorních larpů v ČR a inspiraci pro nové směry v larpu. Stál u vzniku manifestu M6, konference Odraz či portálu Larpy.cz, kde občasně publikuje.

Bibliografie

  • Narativizmus v larpu, sborník Odraz 2008 (TK, Juraj „Fingalen“ Pšenák)

Ludografie