Larpvíkend

Z Larpedie
Verze z 1. 3. 2009, 02:57, kterou vytvořil Ismael (diskuse | příspěvky) (New page: Název původně použila (a používá) Court of Moravia pro svůj festival larpů v Brně. Později převzal název také Pražský larpový kroužek pro své víkendové festiva...)

(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Název původně použila (a používá) Court of Moravia pro svůj festival larpů v Brně. Později převzal název také Pražský larpový kroužek pro své víkendové festivaly.

Původní Larpvíkend

Je každoroční (původně půlroční), zpravidla třídenní víkendový festival komorních larpů v Brně, pořádaný poprvé v roce 2006. CoM, která jej založila a organizuje, zde představuje larpy ze své dílny a pravidelně zve do programu také další tvůrčí skupiny z Česka i Slovenska. Festival je určený veřejnosti a sdružení jej proto propaguje v hromadných sdělovacích prostředcích. Je finančně podporován veřejnými či neziskovými institucemi formou grantů.

Mezi hostujícími tvůrčími skupinami se doposud objevili:

Pražský larpvíkend

Víkendový festival komorních larpů pořádaný v Praze tamním larpovým kroužkem, poprvé v roce 2008, v půlročním intervalu. Předobrazem byl ten brněnský.