Nápověda:Obsah

Z Larpedie
Verze z 30. 6. 2008, 22:06, kterou vytvořil Ismael (diskuse | příspěvky) (New page: == Jak hledat informace == Larpedie se chová podobně jako jiné wiki a lze využít např. [http://cs.wikipedia.org/wiki/Nápověda:Hledání návod české wikipedie]. Seznam všech st...)

(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Jak hledat informace

Larpedie se chová podobně jako jiné wiki a lze využít např. návod české wikipedie.

Seznam všech stránek se nachází na stránce Speciální:Allpages. Každá stránka je zařazena v některé z tematických kategorií. Se znalostí přesného názvu lze skočit přímo pomocí tlačítka Jdi na (vlevo). Podle klíčových slov lze fulltextově vyhledávat pomocí tlačítka Hledat (vlevo). (Obojí po zadání příslušného výrazu do textového pole.)

Jak přispívat

Larpedie stojí na začátku svého vzniku, a proto uvítá autory a editory, kteří jí pomůžou hesla doplňovat, provádět korektury a další textové úpravy, články wikifikovat a řešit diskutované připomínky. Editovat mohou jen autorizovaní návštěvníci, stačí se proto zaregistrovat.

O stavu (obsahovém, formálním atd.) článku se často diskutuje (každá stránka má svoji diskuzi). Každý by se měl podepisovat a vůbec se držet obecně přijímaných pravidel slušné diskuze, popsaných na české wikipedii a dodržovat Wikietiku.

Doporučení toho, jak příspívat - tvořit a editovat články, lze najít v Jak psát.